Links

Spiritualiteit
Franciscaans studiecentrum www.franciscaans-studiecentrum.nl
Franciscaanse Beweging www.franciscaansebeweging.nl
Franciscan Internat. Study Centre www.franciscans.ac.uk
Franciscans International, NGO at the United Nations www.franciscansinternational.org
Het Stoofje www.hetstoofje.nl
stoofjehierennu@wanadoo.nl
Taize www.taize.fr
Werkgroep spiritualiteit www.volksabdij.nl
Zusters Clarissen www.clarissen.nl
Katholieke Kerk
Bisdom Breda www.bisdombreda.nl
Gereja Katolik Indonesia www.gerejakatolik.net
Kantor Wali Gereja www.kawali.org
Keuskupan Semarang www.kasemarang.org
Konferensi Uskup se-indonesia. www.mirifica.net
Nederlandse Kerk www.rkkerk.nl
Vatikan www.vatican.va
Religieuzen
Broeders FIC www.broedersvanmaastricht.nl
Brothers CFH/ MTB Indonesia www.brudermtb.org
Brothers FIC www.brothers-fic.org
Bruder Caritas www.brothersofcharity.org
Conferentie Nedl. Religieuzen www.knr.nl
kloosters in Nederland www.klooster.startpagina.nl
Religieus leven www.religieuzen.nl
Sisters SFIC Pontianak www.sficnet.org
Unione Superiori Generali www.vidimusdominum
Weblog Br. Thomas mtb www.tmasb.blogspot.com
Weblog Br. Vianney mtb www.jmvalverna.blogspot.com
JPIC
Amnesty International www.amnesty.nl
Amnesty International www.amnesty.org.au
Global Footprint Network www.footprintnetwork.org
Heiffer www.heifer.nl
Worldwatch Institute www.worldwatch.org
Pax Christi www.paxvoorvrede.nl
Stichting Warchild http://www.warchild.nl
USG http://www.internationalunionsuperiorsgeneral.org
Walhi www.walhi.or.id
Overigen
APAE broeder@planet.nl
Sint Marie www.frankbogers.nl
Vraag en aanbod hbrooijmans@hotmail.com
Wilhemietenmuseu

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *